NAMŲ IR LAISVALAIKIO RŪBAI

PRADĖK RITUALĄ

VIENAS DRABUŽIS - KELI SPRENDIMAI

PRADĖK RITUALĄ

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUKITE 5 % NUOLAIDĄ

PRENUMERUOTI

Kolekcija Tavo ritualo pradžia!

Jaukus prisiglaudimas, švelnus apkabinimas. Visa tai apielaisvalaikio ir namų drabužius šeimai, poroms, draugams, seneliams, vaikams. Laisvė Jūsų kūrybai ir deriniams. Galite būti banguoti kaip jūra arba arba ramūs kaip kylantis rūkas, švelnūs kaip kūdikio odelė arba raminantys kaip plaukiantys debesys. Tokia yra naujoji kolekcija. Galite visi būti kaip vienas, pasirinkę pilkos spalvos koloritą, būsite stiprūs ir vieningi nuo mažiausio iki didžiausio.

Kurkite šeimos tradicijas, fotografuokitės, žaiskite pagalvių mūšį, važiuokite atostogauti, bendrumo jausmas Jus apgaubs. Kurkite šeimos tradicijas ir turėkite komandas, bet tuo pačiu vistiek būsite vieningi, nes turėsite kas Jus jungia. Žiūrėkite filmus ir valgykite popkornus, tikrai bus linksma. Nusifotografuokite prie Kalėdų eglutės arba nusiųskite dovaną draugams, jie tikrai apsidžiaugs.

P.S.  atostogaudami prie jūros dėvėkite laisvalaikio kostiumus, jie tikrai Jus sušildys, paglostys ir dovanos puikias akimirkas. 

SERTIFIKUOTA ORGANINĖ MEDVILNĖ PAGAMINTA LIETUVOJE

Švelni medvilnė glunda prie kūno. Jaučiu prisilietimą prie odos, jaukumą. Patogu ir saugu. Išorėje audinys išlaiko formą, o vidinėje dalyje slypi švelnus pūkas tarytum maloni persiko odelė. Miego drabužiai pagaminti iš ekologiškos medvilnės, turinčios Global Organic Textile Standart (GOTS) ir Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatus. Vos keli procentai elastano tam, kad pižamos laikytų formą po daugybės skalbimų.

Sukurta slampinėti ir pradėti ryto ritaulus su meile.

Mūsų
atsiradimo istorija